Seo Çalışmaları Hakkında

TubiSeo 2000 yılından bu yana Yazılım ve ve 2005 yılından itibaren SEO çalışmaları ile ismini duyurmuş ve bu sektördeki öncü firmalardandır . Farklı ölçeklerdeki firmaların internet üzerinden satış hedeflerini gerçekleştirmeleri için çözümleri , alt yapı kurulumu ve rekabet güçlerini arttıracak yüksek teknoloji alt yapısına sahip kaliteli projeler ve çözümleri üretiyoruz .

Ekibimiz ve Ofisimiz

TubiSeo Rumeli Hisarı genel merkez binamızda Yazılım , Yönetim ve AR-GE çalışmalarına devam etmektedir . Satışlarımız ve verdiğimiz tüm hizmetleri internet üzerinden online olarak yapmaktayız buda bize verdiğimiz hizmetlerdeki ve satışını yaptığımız ürünlerdeki fiyatlarda daha esnek olma şansı veriyor zaten bir internet şirketinin'de fiziksel bir yolla satış yapması mantısız olurdu .

%100 Yükselme Garantisi Veriyoruz

Göz boyama odaklı değil sonuç odaklı çalışıyoruz . Çalışmalarımızın tamamını teknik verilerimize , Google güncellemelerine , topladığımız istatistiksel verilere bağlı olarak derleyerek yapıyoruz . Proje bazlı olarak çalıştığımız için her SEO projesi için yaptığımız analizler sonucunda farklı yollar belirleyerek Web sitenize özel çözümler ile projeyi yürütüyoruz .
SEO arama motorları ve algoritmalarının dilinden anlama çalışmasıdır . Hiç bir arama motoru size özel bir opsiyon tanımaz , komşu işi yapmaz , siz daha fazla reklam veriyorsunuz diye organik arama sonuçlarında sizi üst sıralara çıkarmaz . SEO bilgi , tecrübe ve en önemlisi kaynak işidir .

Güven Problemi

Çok sık karşılaştığımız konulardan biride güven problemidir . Bu gibi durumları normal görüyoruz . Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını istatistiksel grafikler ile size günlük olarak takip etme olanağı sunuyoruz bu sayede aylık olarak değil günlük olarak sitenizin durumunu kontrol edebileceğiniz bir paneliniz oluyor .

Kesintisiz İletişim

Bizimle her durum ve ortamdan kesintisiz iletişimde kalabilirsiniz. Bize mesai saatlerinde Telefon ile mesai saatleri dışında önem durumuna göre ; Whatsapp , Mail ve web sitemizde müşteri hizmetleri bölümünden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz .