Türkiye'nin En İyi Seo Firması

Türkiye'nin En İyi Seo Firması

Türkiye'nin en iyi Seo firması konusunda tevazu göstermek bunca yıllık çalışmalarımıza ve yüzlerce projedeki başarımıza haksızlık olacaktır. Tubiseo olarak 2005 senesinden bu güne kadar gün yüzüne çıkmadan tüm çalışmalarımızı yürütmeyi başardık . Firmamızın en büyük çalışma prensibi çalıştığımız müşterilerimizin bilgilerini referans verme bahanesi ile diğer firmalar ile paylaşmamış olmamızdır. 

12 yılı aşkın süredir yaptığımız hiçbir Seo çalışmasında spam çalışmalara bulaşmadık ayrıca müşterilerimizin web sitelerini riske atacak porno içerikli sitelerden backlink çalışması yapmadık ve tüm projelerimizde müşterilerimiz için oluşturduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin adına yaparak proje sonunda eksiksiz olarak teslim ettik. İlk çalışmaya başladığımız günden bu güne kadar bizimle çalışan müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu daha önce çalıştığımız mutlu müşterilerimizin yönlendirmeleri ile gelen müşteri kitlesinden oluşuyor. 

En İyi Seo Firması Nasıl Olmalıdır ?

Bir Seo firması ile çalışmaya başladınız ve gidişat iyi durumda , kısa süre sonra rakipleriniz sizi fark etmeye başlayacaktır ve sizi takip etmeye başlarlar sonrasında yapılan analizler ile çalışma şeklinizi çözerler ve aynı taktik ile yapılan çalışma sonunda geldiğiniz pozisyonu yakalar ve sizi geçerler . Bu senaryo kulağa nasıl geliyor ? peki biraz daha ileri gidiyorum , sizi takip eden rakipleriniz hangi Seo firması ile çalıştığınızı buluyor ve direk olarak o firma ile çalışmaya başlıyorlar sonunda ya sizi geçiyorlar yada sizin sitenizin bir alt sırasına geliyorlar. Bu kadar ile kalmıyorum biraz daha ileri gidiyorum sizin web sitenizi ve firmanızı kendi sitesinde referans olarak veriyor ve sizin adınız üzerinden kendi reklamlarını yapıyorlar bu direk olarak size prestij kaybı sağlar. Seo çalışmaları sonuç olarak bir manipülasyon sistemi üzerine kurulmuş bir çalışmadır , eğer kurumsal bir firmaysanız ve sitenize Seo çalışması yaptırdığınız duyulursa bir kısım çevre içindeki dedikodularınız şu şekilde olacaktır " o firma Seo çalışması ile buralara geldi...." eğer Google'a gerekli bilgileri anti-spam ve organik seo yöntemi ile veriyorsanız bu dedikodunun doğru olmadığını onlarda bilir sizde bilirsiniz , bir söz vardır " Karda yürü izini belli etme " şimdi bu sözün bizim çalışmalarımızdaki karşılığını anlayalım .

Takip Edilemeyen Seo Firması

Tubiseo olarak bizim yaptığımız Seo çalışmalarını takip ettiğinizde yada herhangi biri takip ettiğinde en son ve tek ulaşacakları firma sizin firmanız olur dolayısı ile yaptığımız çalışmalar ile kesinlikle bizi bulamazlar peki bu size ne gibi bir avantaj sağlar ? ilk olarak rakiplerinize çalışmaları gereken doğru firmanın adını adresini vermemiş olursunuz ve en önemli ikinci avantajınız yapılan tüm çalışmalar sizin firmanız tarafından yapıldığı algılandığı için tüm SEO çalışmalarının firmanız içinde kurduğunuz bir ekip tarafından yapıldığı görülür ve hiçbir prestij kaybınız olmaz. 

Bu sebeplerden dolayı çalıştığınız Seo firması kesinlikle takip edilememesi gerekir . Eğer çalıştığınız Seo firması kendi sektörü ile ilgili tüm kelimelerde ilk sayfalarda çıkıyorsa bu firmanın takip edilmemesi imkansızdır çünkü Seo çalışması yaptırmayı düşünen tüm web siteleri ilk olarak bu firmayı arayacaktır ve şunu söylemeliyim ki ilk sayfadaki firmaların tümü çalıştıkları müşterileri referans olarak veriyor ve sizin bilgilerinizi etik olmayan bir şekilde paylaşıyorlar . Bizim amacımız burada hiçbir firmayı kötülemek değil ama bu konuda bilgi sahibi olursanız evdeki bulgurdan olmaz ve emin adımlar ile sektörünüzde ilerlemeye devam edersiniz. 

Proje Sonu Kaynak Teslimi

Burada size öyle bir ip ucu vereceğim ki bundan sonra çalışmayı düşündüğünüz hangi seo firması var ise ilk soracağınız soruyu bu satırlarda öğreneceksiniz. Senaryomuz şu şekilde başlıyor : ilk olarak bir web sitesi yaptırıyorsunuz yada hali hazırda bir web siteniz var ve Seo çalışması ile size para kazandıran sektörünüzdeki en önemli kelimelerde üst sıralara gelmek istiyorsunuz ve bir firma ile anlaşıyorsunuz . Belirli bir zaman çalışma yaptıktan sonra istediğiniz pozisyona geliyorsunuz bu durumda iki seçeneğiniz vardır birincisi çalışmalara ara vermeden devam etmek ve aynı kelimelere sonsuza kadar seo çalışması yaptırarak bu maliyeti kabullenmektir yada çalışmayı bırakırsınız .

Kalıcı seo çalışması yapıldığını varsayarak iyimser bir bakış açısı ile senaryoma devam ediyorum . Birinci seçeneği seçtiğinizde ödemeleri ve maliyeti kabul ettiğiniz sürece bu sizin seçiminiz olur ki bazı çok yoğun sektörlerde bu gerekebiliyor. İkinci seçeneğe geldiğimizde yani çalışmayı bırakmak istediğiniz zaman aradan fazla zaman geçmeden birden sıralamanız düşmeye başlar bunun iki sebebi vardır yapılan çalışmalar kalıcı değil spam temelli çalışmalardır dolayısı ile para akışı durduğundan pozisyon kaybına uğrar ve sıralamanızı kaybedersiniz. ikinci seçenekte ise düşmanca ve etik olmayan bir tavır ile seo çalışması yapan firma sizin adınıza o ana kadar yağtığı tüm çalışmaları teker teker yok eder ve sizin yeniden onları arayarak çalışmaya tekrar başlamak istediğinizi duymak isterler , bu kulağa hiçte iyi gelmiyor. 

Tubiseo olarak yaptığımız tüm seo çalışmaları kalıcıdır. Anti-spam ve Organik seo teknikleri ile çalışmalarımız devam eder. Müşterimiz istediği pozisyona geldiğinde eğer çalışmayı durdurmak yada ara vermek isterse , firmamız tarafından o güne kadar müşterimiz adına açılan ve kullanılan tüm kaynaklar kullanıcı adı ve şifresi ile beraber teslim edilir dolayısı ile bizimle çalışmayı sonuçlandırdığında verdiği paraların tüm karşılıklarını güvene alır. Bu hizmet şuanda hiçbir seo firaması tarafından malesef verilmiyor dolayısı ile bir kere daha düşünmenizi tavsiye ediyorum ve kim ile çalışırsanız çalışın ilk soracağınız soru Çalışmalarınız kalıcımı ve proje sonunda bena tüm kullanılan kaynakları teslim edecek misiniz ?


Google Seo Çalışmaları Hakkında Ne Düşünüyor ?

Google bir web sitesine yapılan seo çalışmalarında belli ve sıkı algoritmaları vardır bu algoritmalar ile seo çalışması yapılan site ile ilgili bilgi toplar sonuç olarak kıstaslara uyuyorsa , organik ve anti-spam temelleri ile yapılan bir seo çalışması ise zaten o site sektörü ile ilgili bilgiye sahip ve bu bilgileri paylaşıyor demektir ve bunun sonunda o web sitesini olması gereken pozisyona getirir . Eğer Spam ve organik olmayan yöntemler ile bir pozisyon aldıysanız bu kısa süreli bir yükseliş olur ve Google ilk 10 ve ilk 20 algoritmaları tarafından deindex'e varan cezalar dahi yiyebilirsiniz . Kısa süreli mutluluk için böyle riskler almanıza gerek yok , dolayısı ile firmamız sadece seo çalışması değil bu konuda web sitenize ayrıntılı danışmanlıkta vermektedir. 

Stratejik Seo ile firmanızın web sitesinin neye ihtiyacı varsa biz bu ihtiyacı sağlıyoruz. Anti-Spam ve organik seo teknikleri ile tüm çalışmalarımızı yapıyoruz bundan dolayı Google bizim yaptığımız çalışmaları gayet olumlu karşılıyor ve sonuç olarak kaçınılmaz başarıya ulaşıyoruz.  Tüm müşterilerimizin ilk olarak sorduğu soru : Ne zaman ilk sayfaya gelirim ? bizim tüm en büyük garantimiz 1. sayfaya çıkacağınız garantisidir dolayısı ile bu konuda bizim müşterilerimizin en ufak bir şüphesi bile olmaz . Zaman olarak bir zaman vermek imkansıza yakındır bunu şu şekilde açıklayabilirim , aynı sektörden aynı kalitede iki farklı web sitesi açtığınızı düşünelim ikisine de aynı Seo çalışmalarını yapsanız bile iki siteye Google tarafından gelecek tepki farklı olacaktır yani sıra yükselişleri iki sitede farklı olacaktır ayrıca her sektörün yoğunluğu ve sektördeki rakiplerinizin çalışma yöntemleri de tek bir kalıp üzerine devam etmediğinden birinci sayfaya geliş süreniz konusunda zaman vermek neredeyse imkansızdır.

Örnek : " Ayakkabı " kelimesinde Seo çalışması yapıyorsunuz ve en iyi ihtimal ile 30. sıradan ilk yüze girdiniz bunun anlamı şudur , önünüzde geçmeniz gereken 30 farklı rakip var ve her rakibin farklı çalışma yöntemleri var ayrıca siz bu sıralamaya girip yükselmeye başladığınızda sizin sitenizin farkına varan rakiplerin bir kısmı çalışma tekniklerini ve çalışma yoğunluklarını değiştirecek diğer bir kısmı sizin sitenize saldırı yapmayı deneyecektir en iyi ihtimallerden söz ettiğimi unutmayın bunların haricinde de birçok şey olabiliyor . Şimdi böyle bir durumda ilk yaptığınız analiz bir gün sonra değişecektir ve her sıralama atladığınızda tekrar şekillenecek ayrıca ilk sayfalardaki sitelerin çalışma yoğunluklarına karşı Google da farklı algoritmaları devreye sokacaktır.

Zorlu olan sektörlerde 1. sayfaya geliş zaman periyotu geniştir ve senaryoyu zorlaştıracak olursak bu süre içinde Google algoritmaların da bir güncelleme yaparsa bu periyot dahada uzayacaktır ve eğer sağlam bir Seo çalışması yapmıyorsanız en önemlisi organik bir çalışma ile ilerlemiyor sanız ilk güncellemede Web siteniz dibi görecektir bundan emin olabilirsiniz bu gibi örnekleri yaşayan ve firmamıza gelerek bu durumu düzeltmek isteyen 12 sene içinde yüzlerce müşterimiz oldur umarım sizde bu makalemiz den sonra daha bilinçli olursunuz ve doğru kişiler ile çalışırsınız . 


Yorumlar